Dnes je sobota 25.1.2020, svátek má Miloš

Hlasování o nejkrásnější okno nebo balkon

oknoSoutěž o nejkrásnější předzahrádku a balkon nebo okno – Rozkvetlý Slavkov – je právě v polovině. Skončilo hlasování o nejkrásnější předzahrádku a začínáme hlasovat o nejkrásnější balkon a okno. Z širšího výběru vybrala komise 12 nejhezčích rozkvetlých oken/balkonů a těm můžete dát svůj hlas. Hlasujte v anketě, která se zobrazí vedle tohoto článku. Hlasování o nejhezčí okno nebo balkon potrvá do konce srpna.

Nejlepších pět předzahrádek bude oceněno hodnotnými cenami. Vítězné fotografie z obou kategorií se objeví ve stolním kalendáři Rozkvetlý Slavkov 2017, který zahrádkáři připravují do prodeje. Tento kalendář, kde bude to nejhezčí ze Slavkova, bude veřejnosti představen na zahrádkářské výstavě 24. září v sále SC Bonaparte.

Pravidla soutěže Rozkvetlý Slavkov

Soutěže se může zúčastnit každý občan Slavkova u Brna, který odešle na info@bmtypo.cz fotografie s popisem svého nebo jím vybraného nejkrásnějšího okna, balkonu a předzahrádky kvetoucího nebo upraveného v tomto období.

Hodnoceny budou jen ty soutěžní předzahrádky, balkony a okenní truhlíky, které jsou umístěny a viditelné z uliční části Slavkova (pohled z ulice).

Pokud nemáte možnost pořízení fotografií, mohou tuto službu za vás provést pánové B. Maleček a R. Lánský.

Soutěž má dvě kategorie:

1. Předzahrádky
2. Okno nebo balkon

Fotografie do soutěže Rozkvetlé předzahrádky budou přijímány od 1. dubna do 30. června 2016. Od 1. července do 31. července 2016 bude na stránkách www.veslavkove.cz probíhat hlasování ze 12 nejlepších fotografií předzahrádek a každý návštěvník stránek bude mít možnost přidělit svůj hlas dle své volby.

Fotografie do soutěže Rozkvetlé okno a balkon budou přijímány od 1. dubna do 31. července 2016. V době od 1. srpna do 31. srpna 2016 bude probíhat na stránkách www.veslavkove.cz hlasování ze 12 fotografií nejlepších rozkvetlých oken a balkonů. Každý návštěvník stránek bude mít možnost přidělit svůj hlas dle své volby.

Pět nejlépe hodnocených fotografií dle získaných hlasů z každé kategorie bude oceněno hodnotnými cenami, které jsou pořízeny z finanční dotace Města Slavkov u Brna.

Ceny vítězům soutěží budou předány na XI. oblastní výstavě ovoce a zeleniny v sobotu 24. září v 15 hodin v SC Bonaparte ve Slavkově u Brna.

Soutěž bude probíhat pod kontrolou komise složené ze zástupců ZO ČZS Slavkov u Brna, Městského úřadu Slavkov u Brna a Slavkovského zpravodaje.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Slavkov u Brna

1195http://www.wwww.veslavkove.cz/
1
2195http://www.wwww.veslavkove.cz/
2
3195http://www.wwww.veslavkove.cz/
3
4195http://www.wwww.veslavkove.cz/
4
5195http://www.wwww.veslavkove.cz/
5
6195http://www.wwww.veslavkove.cz/
6
7195http://www.wwww.veslavkove.cz/
7
8195http://www.wwww.veslavkove.cz/
8
9195http://www.wwww.veslavkove.cz/
9
10195http://www.wwww.veslavkove.cz/
10
11195http://www.wwww.veslavkove.cz/
11
12195http://www.wwww.veslavkove.cz/
12

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější příroda

Společnost

Kultura

  • Zavraždily spolubydlící!
    V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.