Dnes je pátek 24.1.2020, svátek má Milena

Hlasujte o nejkrásnější předzahrádku ve Slavkově!

předzahrádkaSoutěž o nejkrásnější předzahrádku a balkon vstoupila do prvního kola hlasování. Fotky svých předzahrádek již neposílejte. Odborná komise ze zaslaných fotografií vybrala 12 nejlepších, které jsou zveřejněny v anketě vedle tohoto článku.

Hlasovat o tu (z Vašeho pohledu) nejhezčí předzahrádku můžete do konce července. Nejlepších pět předzahrádek bude oceněno hodnotnými cenami.

Ale již nyní až do konce července můžete na adresu info@bmtypo.cz posílat fotografie nejhezčích balkonů a oken. Muškáty, petúnie a další balkonovky jsou již v plném květu. Další kolo hlasování proběhnu v měsíci srpnu.

Pravidla soutěže Rozkvetlý Slavkov

Soutěže se může zúčastnit každý občan Slavkova u Brna, který odešle na info@bmtypo.cz fotografie s popisem svého nebo jím vybraného nejkrásnějšího okna, balkonu a předzahrádky kvetoucího nebo upraveného v tomto období.

Hodnoceny budou jen ty soutěžní předzahrádky, balkony a okenní truhlíky, které jsou umístěny a viditelné z uliční části Slavkova (pohled z ulice).

Pokud nemáte možnost pořízení fotografií, mohou tuto službu za vás provést pánové B. Maleček a R. Lánský.

Soutěž má dvě kategorie:

1. Předzahrádky
2. Okno nebo balkon

Fotografie do soutěže Rozkvetlé předzahrádky budou přijímány od 1. dubna do 30. června 2016. Od 1. července do 31. července 2016 bude na stránkách www.veslavkove.cz probíhat hlasování ze 12 nejlepších fotografií předzahrádek a každý návštěvník stránek bude mít možnost přidělit svůj hlas dle své volby.

Fotografie do soutěže Rozkvetlé okno a balkon budou přijímány od 1. dubna do 31. července 2016. V době od 1. srpna do 31. srpna 2016 bude probíhat na stránkách www.veslavkove.cz hlasování ze 12 fotografií nejlepších rozkvetlých oken a balkonů. Každý návštěvník stránek bude mít možnost přidělit svůj hlas dle své volby.

Pět nejlépe hodnocených fotografií dle získaných hlasů z každé kategorie bude oceněno hodnotnými cenami, které jsou pořízeny z finanční dotace Města Slavkov u Brna.

Ceny vítězům soutěží budou předány na XI. oblastní výstavě ovoce a zeleniny v sobotu 24. září v 15 hodin v SC Bonaparte ve Slavkově u Brna.

Soutěž bude probíhat pod kontrolou komise složené ze zástupců ZO ČZS Slavkov u Brna, Městského úřadu Slavkov u Brna a Slavkovského zpravodaje.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Slavkov u Brna

1195http://www.wwww.veslavkove.cz/
1
2195http://www.wwww.veslavkove.cz/
2
3195http://www.wwww.veslavkove.cz/
3
4195http://www.wwww.veslavkove.cz/
4
5195http://www.wwww.veslavkove.cz/
5
6195http://www.wwww.veslavkove.cz/
6
7195http://www.wwww.veslavkove.cz/
7
8195http://www.wwww.veslavkove.cz/
8
9195http://www.wwww.veslavkove.cz/
9
10195http://www.wwww.veslavkove.cz/
10
11195http://www.wwww.veslavkove.cz/
11
12195http://www.wwww.veslavkove.cz/
12

Komentářů (4)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • Maxtruck

  Zajímalo by mě, jak je možné, že přes noc číslu 1 nakočilo víc jak 300 hlasů.

 • JaMiJa  - nekorektni hlasovani

  jednoduche,v ankete se da hlasovat kazdy den znovu.Nejlepsi jsou predzahradky kde se o ne stara profi firma.Tohle cely hlasovani je doufam jen for fun,nemuzou to myslet vazne.

 • VeronikaRed  - Aha?

  Mě by zase zajímalo jak číslu 6 zvládne během dvou minut naskočit 100 hlasu. Podle mě není možné, aby 100 lidí ve stejnou dobu hlasovalo. Ještě před chvílí mělo hlasů 595 a najednou jich má 698? Myslím si, že je tohle celkem hloupý.

 • SlavekH  - Hlasy

  To je sila internetu. Kdyz date odkaz na facebook a poprosite o sdileni a hlas, tak se muze najit az 300 hlasu za jeden vecer.:-) Samozrejme to denni hlasovani absolvuje jen sam soutezici.

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější příroda

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.