Dnes je pondělí 24.2.2020, svátek má Matěj

Jak si vedou mladé volejbalistky DDM

volejbalVážení příznivci volejbalu. Po delší odmlce se vám pokusím ve stručnosti přiblížit činnost volejbalového oddílu DDM Slavkov – dívky. V soutěži krajského přeboru odehrály hráčky po úvodní úspěšné kvalifikaci sedm soutěžních turnajů (družstva se následně rozdělují do výkonnostních skupin).

Osm nejlepších družstev z celkového počtu 30 hraje následně o přeborníka Jihomoravského kraje a pro ostatní družstva soutěž končí. Pořadí se započítává dle počtu dosažených bodů. Naše děvčata se letos umístila na 11. místě, což představuje oproti loňskému roku zlepšení o 10 míst (více viz tabulka).

volejbal

Kromě soutěžních turnajů se dívky zúčastnily dvou zahraničních turnajů (SK – Žilina, Polsko – Kožle). Na těchto turnajích se hráčky dostaly do přímé konfrontace s oddíly takových měst jako jsou Žilina, Poprad, Varšava, Krakow a dokonce i reprezentačním družstvem Polska – žákyně ročník 2004. Oba turnaje byly pro mladé hráčky především velikou zkušeností a určitě si udělaly obrázek o tom, jak se dá dělat volejbal na velmi dobré výkonnostní úrovni. Z turnaje v Polsku vám předkládáme fotku vč. realizačního týmu a trenérů (nahoře).

V plánu další činnosti oddílu je sehrát několik mimosoutěžních turnajů a uspořádat v pořadí již třetí ročník Májového turnaje. Tímto turnajem bude zakončena činnost mládežnického volejbalu ve Slavkově. Trenéři a realizační tým touto cestou děkují za podporu všem svým příznivcům.

Za celý kolektiv Jan Zmrzlý a Tomáš Kašpárek, trenéři

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější sport

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.