Dnes je pondělí 24.2.2020, svátek má Matěj

Nová posila týmu Akademie bojových umění

Bohuslav Chudáček / Foto: archiv KMNovou velkou posilou do našeho týmu Akademie bojových umění ve Slavkově u Brna je Bohuslav Chudáček. Tento sportovec tělem i duší má za sebou bohaté fighterské i trenérské zkušenosti s významnými osobnostmi českých bojových sportů. Bohuslav povede vlastní tréninkové lekce Muaythai, K1 a kickboxu. Provozním cílem zahájení spolupráce Akademie bojových umění s trenérem Bohuslavem Chudáčkem je nejen rozšíření nabídky o výuku bojových sportů pro co nejširší sportovně založenou veřejnost, ale i zejména vybudování kvalitního soutěžního týmu. Teamu Akademie bojových sportů ve Slavkově u Brna, který nás bude reprezentovat nejen na republikových, ale i na mezinárodních soutěžích…

Vážení sportovní přátelé a příznivci bojových sportů zejména. Dovoluji si vám představit nového trenéra, jenž obohatí naše trenérské řady o další článek nástroje výuky nejen soutěžních fighterů Akademie. Od 12. září 2018 zde, v Akademii bojového umění ve Slavkově u Brna, zahájí oficiálně výuku disciplín Muaythai, K1 a Kickboxu, trenér Bohuslav Chudáček. Tréninky budou prozatím probíhat v pravidelných intervalech každé pondělí a středu v čase pondělí od 19 hodin a středa od 18 hodin.

Bohuslav Chudáček je absolventem Fakulty tělesné výchovy Univerzity Karlovy v Praze s trenérskou licencí I. třídy kickboxu, je nositelem I. Danu ve fullcontactu a trenérem II. třídy silového trojboje a kondiční kulturistiky. V roce 1992 stál tento trenér u zrodu kickboxu v Československu. V jeho soutěžní kariéře disciplíně fullcontact zvítězil na mezinárodním turnaji Munich Open 1993, 2x zvítězil na mezinárodním Vánočním poháru v Karlových Varech 1993, 1994 a je bronzový medailista z mezinárodního turnaje Prag open 1993. V roce 2007 vybojoval titul Mistra světa kategorie veterans v řecké Chalkidiky.

Bohuslav Chudáček je zakladatel sportovního klubu CHB GYM Klatovy, CHB GYM Karlovy Vary a organizátor mnoha mezinárodních soutěží v kickboxu, včetně galavečera KV ARENA MAX. Téměř 9 let působil jako jeden z trenérů České státní reprezentace asociace CSFu, kde dlouhou dobu působil i jako rozhodčí kickboxu na mezinárodních soutěžích. Pod jeho trenérskýma rukama prošlo i mnoho významných fighterských osobností, jež mnohé dovedl až k medailovým umístěním na světových šampionátech. V plzeňském regionu jmenujme například: Petra Vondráčka, Josefa Křivku, Václava Tomana, Alexandera Petruse, Lukáše Šeršeně, Radka Zedníka, Evu Líškovou, Dana Vítovce, Luďka Milku a další… V klubu CHB GYM Karlovy Vary pomáhal v trenérské přípravě – standup, fighterům MMA jakými jsou například: Tomáš „THOR“ Kužela, Jaroslav „Číňan“ Poborský, Petr Novák, Radek Šopov, Dan Zámečník, Steven Krt a další…

Jako trenér působil především v Plzni, Klatovech a Karlových Varech. Do Brna se přestěhoval teprve před třemi roky, kde kromě aktivní trenérské dráhy působí i jako administrátor a tiskový mluvčí stránek Souboje Titánů. Aktivně spolupracuje s ředitelem turnaje p. Markem Kaiglem a presidentem C.M.T.A. p. Petrem Ottichem, při organizování mezinárodní soutěže Muaythai a K1 - Souboje Titánů.

Osobní výzva trenéra:

„Vážení příznivci bojových sportů. Osobně bych vám rád všem vzkázal, že se velice těším na každou vaši účast v tréninkové jednotce pod mým vedením. Pokud budete vážit své kroky do místa Akademie bojových umění ve Slavkově u Brna, mohu vám zaručit jediné. Propotíte zde v akademii mnoho triček, roztrháte na hadry mnoho párů bandáží a sáhnete si velmi často až na dno svého fyzického a psychického fondu. Ale především se naučíte být morálně silnějšími. Budete sami sebou, protože dříve nebo později ve vás probudím instinkty válečníka. Instinkty, pro které se naučíte snášet každodenní bolest tréninku. Osvojíte si tréninkové návyky, díky kterým budete připraveni na boj. Ovšem nejprve musíte zvítězit v boji nejdůležitějším. V boji, nad sebou samým. Musíte nejprve porazit svoji pohodlnost, lenost a vybudovat si v sobě nezdolnou chuť a vůli na sobě pracovat. Protože teprve tehdy tento sport pochopíte a budete jej milovat. Ale hlavně, naučíte se vážit si především i sami sebe! Pak pochopíte i životní filosofii cesty válečníka. Cesty, na které vás všechny čekám přijmout vaši osobní výzvu být lepšími, silnějšími a odolnějšími vůči všem životním nástrahám a překážkám. V okamžiku kdy přijmete filosofii cesty válečníka, pochopíte i mnohé. Jste připraveni přijmout výzvu stát se bojovníkem Akademie bojových umění ve Slavkově u Brna? Pokud ano jsem zde, abych vám pomohl dojít poctivou dřinou až k vašemu cíli!

Závěrem bych rád poděkoval především Petru Hlaváčovi za velice vřelé osobní přijetí do Akademie bojových umění ve Slavkově u Brna. Osobně se velice těším na vzájemnou trenérskou spolupráci a zejména na všechny sporťáky v aréně Akademie. S úctou ke všem sporťákům váš trenér. “ Síla a čest!

ph

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější sport

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.