Dnes je pondělí 24.2.2020, svátek má Matěj

Novoroční exhibice týmu Glitter Stars

Glitter StarsNovoroční exhibice Glitter Stars se konala v pátek 11. ledna v naplněné sportovní hale ZŠ Komenského za přítomnosti vzácných hostů – starosty města Slavkova u Brna Michala Boudného, zástupců rady města a zastupitelů města Slavkova u Brna, paní ředitelky ISŠ Vladislavy Kulhánkové a dalších diváků, kterých se sešlo přes pět set.

Celý pořad pohotově moderovala bývalá členka týmu Michaela Hudcová, která zhodnotila uplynulou sezonu. Loňský rok byl opět pro tým velice úspěšný, ať už množstvím získaných medailí, či účastí na různých sportovních a kulturních akcích. Za zmínku určitě stojí zahájení a pravidelné účinkování na Olympijském festivalu v Brně během Zimních olympijských her. Svým vystoupením členové GS určitě udělali radost seniorům v Habrovanech i všem oceněným sportovcům Jihomoravského kraje. Vzorně reprezentovali naše město i v družebním francouzském městě Darney. Ze všech úspěchů jsou jistě nejdůležitější výsledky z Mistrovství ČR, kde Glitter Stars získalo celkem 21 medailí v různých disciplínách. Pokud bychom sečetli veškeré medaile z MČR za období 2011–2018, dostali bychom neuvěřitelné číslo 116. Do historie týmu se určitě zapíše také účast našich členů na MS v USA, kde ve velmi silné konkurenci obsadili 7. místo, v rámci Evropy 2. místo. Bohatý sportovní program zpestřila svým krásným zpěvem Denisa Křetínská, členka týmu, která v loňském roce soutěžila v kategorii Hip Hop. Celou akci ozvučil DJ Jarek.

Budoucnost týmu Glitter Stars, přípravka gymnastiky, o kterou je veliký zájem, se představila ve zcela nových slušivých dresech. Děti začaly trénovat teprve v září pod vedením trenérek Radky Babyštové a Jany Konečné.

Postupně se divákům představily další věkové kategorie, které v letošním roce trénuje skupina trenérů ve složení: Aneta Macharová, Tomáš Přichystal, Anita Kučerová, Daniela Martínková, Renata Martínková a zakladatelka a vedoucí celého týmu Renáta Macharová.

Během sportovního odpoledne se diváci také dozvěděli, že naše město bude 3. března hostit Mistrovství ČR v tanečních dvojicích a vítězové v juniorských a seniorských kategoriích mají šanci se nominovat na ME v ruském Petrohradu. Pomocí videa bylo zavzpomínáno na účast slavkovských členů na MS v USA, kam se Slavkováci se svojí pílí dokázali probojovat.

Tento velmi krásný a náročný sport nelze provozovat bez technického zázemí a finanční pomoci. Proto tímto děkujeme městu Slavkov u Brna, ZŠ ve Slavkově u Brna, Komenského náměstí a firmám Agromex a Lohmann & Rauscher za podporu v roce 2018 a předem děkujeme za přízeň i v letech následujících.

GS

Fotogalerii z exhibice najdete zde.

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější sport

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.