Dnes je pátek 13.12.2019, svátek má Lucie

Komunální volby: vítězí opět ČSSD

volbyV komunálních volbách 2018 zvítězila ve Slavkově u Brna stejně jako minule (2014) a i v roce 2010 Česká strana sociálně demokratická. Od voličů dostala 27,84 % hlasů.

Na druhém místě se umístila ODS (16,23 %). Volební účast ve Slavkově byla 52,71 %.

Počet získaných mandátů:

volby

volby

volby

volby

volby

volby

volby

volby

Zdroj:iDnes

Komentářů (2)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • Adélaa  - Buďme ve střehu

  Nenechejme se ukolébat a sledujme jednání těch, kteří nás zastupuji.
  Obávám se, že tzv. kamarádšofty, přesným jménem klientelismus, nejsou pouze možné, jak píšete, ale zcela reálné. Zatím sice ne v takové míře, jak tomu bylo za bývalého starosty Ivana Charváta, kterého to stálo post starosty, ale nezapomínejme, že je to jedna z forem korupce.

 • JaMiJa  - jak jinak

  Jak jinak by to mělo dopadnout?Město Bohuslava Sobotky?
  Neee,město Michala Boudného,protože za jeho vládnutí nad tímto městem se odehrálo mnohé,dobré i zlé,ale hlavně se tu pořád něco dělo.
  Taky si ale myslím že města jako je naše,si volí lidi,ne partaje,ne politické gesta,sliby,koblihy.Tady by měli lidé volit dle skutků,které se tu staly.
  Nemusím mít rád socany,ani Boudného,ale nejdu mu nepřiznat že tu odvedl kus práce.Pokud si odmyslím možné kamarádšofty,což ale nejde nijak dokázat,tak Slavkov pod jeho velenením ušel kus cesty k lepšímu.
  Těšíme se na nový obchod.Těšíme se na nové rekonstrukce všeho ohyzdného v našem městě.Volba to byla dobrá.Jen tak dál.Dobrá práce slavkováci.

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.